PROGRAMY PRO ZŠ

Odborný garant vzdělávacích programů: doc. PaedDr. Miriam Prokešová, Ph.D.

Nabízíme Vám níže uvedené podzimní termíny našich vzdělávacích programů s několika různými tématy. Tematický program je vždy určen pouze pro 1 třídu, pro kterou je tak na zahradě vyhrazeno celé dopoledne (zahrada je v tuto dobu uzavřena pro veřejnost).

Program je zcela bezplatný.

Program začíná vždy v 9:00 hod. a trvá cca 90 minut. Zbytek dopoledne můžete dále strávit volnou zábavou na naší zahradě. Pokud budete chtít, můžete si i opéct špekáčky na našem ohništi - v případě zájmu Vám na objednávku připravíme kvalitní špekáčky vč. pečiva, hořčice/kečupu = cena 20 Kč/osoba. Nutno nahlásit předem!

  • Na zahradě je k dispozici krytý přístřešek pro realizaci programů a dílniček.
  • Na zahradě máme vlastní toaletu i vodu k umytí rukou.
  • Na zahradu je možné dorazit prostřednictvím MHD - viz podrobné informace v sekci KONTAKT.
  • Ukázka fotografií z programů pro základní školy - viz fotogalerie.

Témata pro jaro 2023

  • Připravujeme termíny a témata
    Budeme se na vás těšit na jaře...

Přihlášení na program

Na programy prosím přihlaste Vaši třídu prostřednictvím e-mailu na balonek@balonek.cz nebo na telefonním čísle 739 785 334

Všechny pomůcky, potřeby i suroviny na jednotlivé programy budeme mít pro vás připraveny. Není třeba, abyste s sebou na zahradu cokoliv nosili. Po vašem přihlášení vám zašleme potvrzení rezervace termínu, několik dní před konáním vašeho programu pak ještě podrobný informační mail.

V případě nepříznivého počasí je možné Vaši přihlášku na program zrušit (i třeba až na poslední chvíli - ráno v den programu) nebo přesunout na jiný termín dle další dohody.

TERMÍNY NABÍZENÝCH PROGRAMŮ

Některá témata si můžete v daný den vybrat dle Vaší preference, vybrané téma prosím uveďte jej při rezervaci termínu. 


Jaro 2023
Připravujeme pro vás termíny

Těšíme se

Jaro 2023

Připravujeme pro vás termíny

Těšíme se

Vzdělávací programy pro základní školy jsou realizovány s finanční podporou Moravskoslezského kraje v rámci projektu "Enviromentální vzdělávací programy na Tradiční venkovské zahradě Hrušov" a Biskupství ostravsko-opavského v rámci projektu "Schola Mia".